הגשת תרגילים ממוחשבת

באמצעות מערכת SUBMIT תוכלו להגיש תרגילים לבדיקה ממוחשבת.

גלו כאן כיצד זה עובד

הגשת תרגיל

לפני שנתחיל, חובה לאתחל את ה-authenticator לפי ההוראות במאמר הזה. כמו כן רצוי ליצור קשר ראשוני עם שרת היישומים פלנט, כפי שמוסבר כאן. אם עשית זו, אז – קדימה!

יש לגלוש לאתר submit.cs.biu.ac.il ולמלא כינוי (login) וסיסמא בר-אילניים וקוד אימות תקף (יש לשים לב שהוא מתחלף כל 30 שניות באפליקציה). לאחר מכן יש לבחור קורס קבוצה ותרגיל ולשלוח את קבצי התרגיל. לבסוף חשוב לאשר את ההגשה, האישור מעתיק את הקבצים שנשלחו, מתקייה זמנית לתקיית ההגשה. אין הגבלה על מספר ההגשות לתרגיל, ההגשה האחרונה היא הקובעת.

זמן קצר לאחר ההגשה תישלח הודעה למגיש, ההודעה תפרט את הקבצים שהוגשו, את גודלם ואף ציון – אם התרגיל נבדק אוטומטית. כל עוד לא התקבלה הודעה כנ”ל המאשרת את קבלת התרגיל, התרגיל  לא נחשב כהוגש, על המגיש לנסות שוב לאחר זמן.

היו מקרים ששרת הדואר זיהה את ההודעות כ-spam. הבעיה נפטרה ב- gmail כאשר הוסיפו עבור דואר שמגיע מ-cs.biu.ac.il את הכלל never send to spam.

כ"כ יש לוודא את כתובת האימייל הרשומה שלך באתר אינבר בתפריט הצידי "הפרטים שלי".

מגבלות

  • מספר הקבצים המקסימלי להגשה הוא 25.
  • הגודל המקסימלי לקובץ הוא 50MB.
  • לתרגיל הנבדק אוטומטית ניתן לשלוח רק קבצי טקסט.

הגשת מספר קבצים

כדי לחסוך בזמן ההגשה, ניתן לשלוח קובץ ZIP או RAR של תיקיית קבצי התרגיל (לא משנה מה שם התיקייה). יש להקפיד שגודלו של הקובץ המכווץ לא יעלה על גודל הקובץ המקסימלי. אם התרגיל נבדק אוטומטית, המערכת תשטח את המבנה ההיררכי של הקבצים בזמן הפריסה (אם ישנם כמה קבצים עם אותו שם, האחרון ימחק את הקודמים).

כאשר שולחים קבצים בודדים, ניתן לסמן עם העכבר מספר קבצים ולשלוח (פרט לאקספלורר).

מומלץ להשתמש בשמות קבצים/תיקיות באנגלית ולא בעברית.

נתקלת בבעיה? אולי הפתרון נמצא כאן?